Mit választanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök BSc után szeretnék MSc-re menni, szerintetek lenne értelme egy ilyen alapszak után egy gazdasági mesternek? Számvitelt néztem és a Vezetés és szervezést, talán még a vállalkozásfejlesztés ami nem lenne rossz. Mit gondoltok? Mennyivel lenne jobb helyzetem a munkaerőpiacon valamelyik mesterrel?
2018. márc. 1. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy számvitelt én simán bevállalnám. Sztem jobb mint az agrár terület.
2018. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Végezz piackutatást! Nyálazz át egy csomó álláshirdetést, és jegyzeteld ki, hol, milyen végzettséget várnak el! Senki nem fogja megcsinálni helyetted. Legalábbis ingyen nem.
2018. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az a lényeg,hogy téged mi érdekel igazán, a megszerzett alapképzésből és magadat ismerve tudhatod, hogy inkább egy száraz irodai számvitel érdekel, vagy egy pörgősebb manager terület mint vez-szerv. Elsősorban nem azt érdemes nézni mi ami most jól fizet mert minden folyamatosan változik.


A te előképzettségeddel lehet, hogy ez a szak is érdekelhet: [link]

2018. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!