Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági nyomozónak menni...

Gazdasági nyomozónak menni érdemes?

Figyelt kérdés

Közgazdasági szakgimnáziumban tanulok, (11-es vagyok). Szeretem a gazdaságot, de nem akarok könyvelőként megrohadni egész nap, hanem azon gondolkoztam, elmennék gazdasági nyomozónak.

Ehhez mit kell tudnom, egyáltalán közgázból van esélyem, hogy felvesznek?


2018. márc. 4. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van ilyen szak akkor mindenképp. Egyébként nem kell feltétlen könyvelni, lehetsz pl. oknyomozó újságíró nagy, gazdasági magazinoknál is. Sok sikert! :)
2018. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell könyvelőnek menni, van egy csomó gazdasági alapszak amikkel rengeteg féle irányba el lehet helyezkedni. A pénzügy-számvitel szakon tanulók helyezkednek el főleg számviteles területen, de ők se feltétlen könyvelőnek mennek, lehet pl könyvvizsgáló, de sokan mennek kontrollernek is.


Bűnügyi igazgatási alapszakra kell menned hozzá, de ha beírtad volna googleba hogy "gazdasági nyomozó" kapásból az első linken meg is találtad volna.

Mehetsz közgázból is, viszont van alkalmassági vizsga hozzá meg csak az NKE indítja.

2018. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!