Egyetem vagy kulfold?

Figyelt kérdés

Lassan masfel eve Skóciában dolgozom de tervezem hogy jovo januarban vagy aprilisban vegleg hazamegyek es szeptembertol Budapesti egyetemre jarnek, NKE, közigazgatás szervező szakon tanulva. Mindig is szerettem volna egyetemet elvegezni csak nem tudom hogy erdemes lenne e.

Ti mit tanacsoltok? Hazamennetek vagy maradnatok?

22/F



2018. márc. 13. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusz tudom jol hogy otthon nehez boldogulnia az embernek, de en szeretem Magyarországot.
2018. márc. 13. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
ha csak ez a végzettség jöhet szóba, akkor inkább maradnék kint. Ez nem keresett szak.
2018. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. márc. 15. 12:58
 4/5 anonim válasza:
Hát, ha élvezed azt amit Skóciában csinálsz (dolgozol), akkor szerintem biztosan érdemesebb kint maradnod.
2018. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarországon is lehet sokat keresni. Itt sem elérhetetlen a havi 2-3 ezer eurós jövedelem.


Szóval csak a pénz miatt ne menj külföldre. Ha 40 éves 8 iskolai végzettséges kőműves vagy, akinek nincs érzéke a magánválalkozáshoz vagy esetleg egy új szakma megtanulásához, akkor nyugodtan, de neked még sok lehetőséged van Magyarorszgáon.


Én Hollandiából jöttem haza. Lehet még kimegyek 1-2x külföldre dolgozni, de Magyarországon akarom leélni az életemet. Programozóként bárhol jól megélek.

2018. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!