Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szak? Ha Sales manager...

Milyen szak? Ha Sales manager szeretnék lenni milyen szakot érdemes végeznem? És mely egyetemek a legjobbak erre?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Kereskedelem es marketing, szerintem. Egyetem nagyjabol mindegy. A bp-i diploma mindig jobban mutat, de nagyon kevesen engedhetik meg maguknak anyagilag, hogy ott vegezzek. Barmelyik videki egyetemen is van olyan jo a kepzes, csak a bp-inek van egy presztizs erteke.
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Iskola nemsokmindent ér max egy alap induló a szakmában! ha nem tudsz eladni annyit sem ér mint a wc papír. Emberi tulajdondonsagok a lényegesek mint pl kitartás,szimpátia,szakmailag hozzáértés az eladni kívánt termékhez,kifogaskezeles, kiváló kommunikációs készség, önbizalom,külső megjelenés,jó emberismeret,szerencse és még sorolhatnám.. Szóval nehéz melot választottál, csak akkor tegyél bele pénzt időt ha alkalmas vagy. 10ből 9 sales es kezdő elbukik vagy max "kólaügynök" ig jut
2018. máj. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én pl. 8 osztállyal Field Salesen dolgozom, havi nettó 600-700ért plusz céges kocsiért.

Felesleges ebben a szakmában a suli.

2021. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!