Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol érettségi nagyon nehéz?

Angol érettségi nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább úgy kérdezném, hogy egy jó 70-75 százalékot milyen nehéz lehet elérni? Nagyon parázok tőle, de végül is, már leérettségiztem belőle tavaly májusban, de viszont az nem lett valami fényes, nagyon nem. Viszont most elhatároztam magamban, hogy jelentkezek az őszi érettségire, s Pécsre beadom a jelentkezésemet PTE KTK turizmus-vendéglátás szakjára, mert érdekelne is. Angolra is járok, igazából meglepődtem magamon, hogy igazából nem mondható nehéz nyelvnek, de mégis van bennem egy kis para, mert szeretnék bekerülni, keresztfélévben. A másik történelem érettségit tényleg kiveszik a 2018-as őszi viszonylatból?
2018. márc. 13. 21:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem is volt anno jó angoltanárom.
2018. márc. 13. 21:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ha tudsz angolul, elég nehéz ha nem.
2018. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!