Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Két szakot, hogyan lehet...

Két szakot, hogyan lehet összehangolni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Gondolok az órarendre,hogy tutod beosztani az idődet? Ha 2 szakon úgyanaz az idege nyelv elfogadják,az egyik nyelvvizsgákat pédául az első szakosodáson letett nyelvvizsgát?

2018. márc. 14. 22:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

Hmm.

Ez így azért jobban hangzik.

A céljaid nemesek, és mint tanár félig meddig meg tudlak érteni.

Bár azt nem nagyon értem hogy a gyerekek miért elesett emberek.

Gyógypedagógusnál még rendben van, de egyébként.


Nagyon összeszedetlen vagy, rám emlékeztetsz mikor kezdtem anno. Nekem pont a tanítás oldotta meg.

2018. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:
Például ha egy gyermek mint vallástanárhóz vagy osztályfönőkhőz odajön kell segíteni neki tanács al ellátni.
2018. márc. 15. 20:37
 23/50 A kérdező kommentje:

Egyszer valaki rám nézett és azt mondta te tanárnéni leszel azóta fogalmazódott benem meg a gondolat.Ha esetleg osztályfönők leszek mint vallás tanár megtudjam oldani

a problémákat más diákok is jöhetnének hozzám.

2018. márc. 15. 20:49
 24/50 anonim ***** válasza:

Nagyon sokára leszel osztályfőnök, és nagyon ritkán szoktak odamenni a diákok a tanárokhoz a gondjaikkal.


Esetleg egy gyermekotthon közelebb állna hozzád.

2018. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van megláttom mit hoz az élet egy esetről tudok ahol a tanárhóz odamennek tanácsot kérnek az nem más mint az én földrajztanárom volt vele tudtunk viccelődni és tanácsot kérni bármi volt bármikor segített ő már reggel 7-től este 7ig ott maradt a suliba.
2018. márc. 15. 21:04
 26/50 A kérdező kommentje:
Te hogyan lettél tanár mi motivált arra , hogy tanár lehes?
2018. márc. 15. 21:15
 27/50 anonim ***** válasza:

Nem voltam túl jó előadó, lámpalázas voltam meg összeszedettlen.

Megkérdeztem az egyik tanáromat hogy tarthatok-e gyakorlati órákat, azt mondta igen.

Egyetemen kicsit másképp megy ez a tanárosdi.

2018. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Na jó, ez csak részigazság.

Azért lettem tanár hogy csajozni tudjak vele, akár a diákjaim között akár máshol.

2018. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
És sikerült a csajozás? Én is egy ilyen projektet akarok csinálni van egy osztálytársam akinek az államvizsga dolgozatáhóz kell segítsek az édesanyja megkért hogy tartsak egészségmegőrző órát 4-dik osztályának UI én is lámpalázas vagyok amit jövő héten kivitelezek is.
2018. márc. 16. 12:06
 30/50 A kérdező kommentje:
Mármint az órát tanár úr.😊
2018. márc. 16. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!