Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy felvegyenek az Eötvös József gimnáziumba?

Figyelt kérdés

62. vagyok az ideiglenes listán az angol osztályban, ahol 45 diákot vesznek fel...

Szerintetek? Már minden elveszett?



2018. márc. 15. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Az oktatas.hu szerint az utóbbi két évben felvettek volna.

Itt nézheted meg az utolsó bekerülők sorszámait:

[link]

2018. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem van esélyed, sokan kifognak esni még előled mert nem elsőnek jelölték meg. Milyen az átlagod?
2018. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy az idei nyolcszoros túljelentkezés miatt nem fognak 17-en kiesni előlem.

Összesen 189 pontom van és színötös voltam eddig minden évben.

Köszönöm a válaszokat:)

2018. márc. 17. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:

sokan akik a németes felébe szeretnének kerülni, még úgy is bejelölik az angolos osztályt is, hátha a német nem jön össze, valószínűleg előtted is van több ilyen ember, akiket ha felveszik németre, már nem lesznek előtted az angolon,és persze még olyanok is vannak akik végül más sulit választanak, szerintem szinte biztos, hogy felvesznek:))

Egy eötvösös lány;)

2018. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, bár még bármi lehet:))
2018. márc. 20. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!