Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erről az oldalról írhatok a...

Erről az oldalról írhatok a szakdogában?

Figyelt kérdés

[link]


A bankrendszerről szeretnék írni de itt nem látok se szerzőt se dátumot


Hogyan derítsem ki h ez milyen könyvből van v ki a szerző hogyan hivatkozzam le ?


2018. márc. 15. 07:44
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen a pdf-en is rajta van az a szöveg amit én szeretnék de ezen sem látok szerzőt, dátumot :(

2018. márc. 15. 08:05
 2/10 anonim ***** válasza:

Jájksz

Szakdogába weboldalró nem nagyon illik hivatkozni.

Könyv vagy cikk!

Cikkeket a Google scholar segít neked találni

2018. márc. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors hozzászólást


Kerestem könyvtárban köbyveket de csak néhány mondatot találtam a bankrendszerről és ezzel kezdném a szakdolgozatot kicsit bővebben szeretnék róla írni mint pár oldal végre találtam egy weboldalt ahol normálisan le van írva ábrával ( azt is be szerettem volna szúrni ) erre nem tudok rá hivatkozni :/

2018. márc. 15. 08:19
 4/10 A kérdező kommentje:
kerestem a google scolarral is de nem sokat érek vele érdemben ... nagyjából minden cikk error
2018. márc. 15. 08:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első oldalon ott van a cím, illetve a szerzők listája. A letöltés fülből kiderül, hogy 2012-es.

Nem elegáns, de felhasználhatod. Én a linkre is hivatkoznék, de ha letöltöd, talán találsz egyéb adatokat is.

Vagy írsz az egyik szerzőnek, és kérsz tőle további, jól hivatkozható szakirodalmat.

2018. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

az első oldalon ? ezt melyikre írtad ? amit legelőször belinkeltem?


kivettem 4 könyvet és sajnos csak 1-2 mondatot ír a bankrendszerről " 1987 január 1-jével a magyar bankrendszert kétszintűvé alakították át, amelyben a központi bank mellett kereskedelmi bankok és szakosított pénzintézetek, valamint egyéb pénzintézetek funkcionálnak" ennyit ír a magyar bankrendszerről utánna egyből az MNB-t tárgyalja de nekem a magyar bankrendszerről egy kisebb fejezetet kellene írjak mint 1. fejezet

2018. márc. 15. 08:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az elsőre. Az egy tananyag egy része, csak találd meg a nyilakat és a kezdőlapot:S
2018. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :) és olyan könyvből irhatok ki amira az van írva h "E kiadvány bármely részének sokszorosítása, bármilyen adatrendszerben való tárolása ( papír, elektronikus ) a kiadó előzetes írásbeli engedélye nélkól tilos "

természetesen mögé hivatkoznak ( szerző, dátum ) ha lehet így ??

/ Bocsánat a sok kérdésért sajnos a konzulens nem segít /

2018. márc. 15. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Értsd már meg, hogy NEM sokszorosítasz!!!

Felhasználsz GONDOLATOKAT, ÁTFOGALMAZVA és HIVATKOZOL a forrásra!

Ha tényleg nem érted a különbséget, az nagyon szomorú:(

Az, hogy a konzulens nem segít, sajnálatos, de ebben az esetben egy végzős egyetemi hallgatótól nem mentség!

2018. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

egyrészt nem egyetem hanem főiskola

másrészt ez " csak " FOKSZ nem tudhatok mindent

2018. márc. 15. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!