Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőtt- vagy gyerekápolónak...

Felnőtt- vagy gyerekápolónak érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés

#OKJ #ápoló #gyermekápoló #csecsemő- és gyermekápoló #gyakorlö ápolo #gyakorló csecsemő- és gyermekápoló
2018. márc. 15. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, kikkel foglalkoznál szívesebben.
2018. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha választanom kellene a kettő közül, én a gyerekápolást választanám. Szívesebben fürdetnék és pelenkáznék gyerekeket, mint idős embereket.
2018. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mi a fene ***** válasza:
Attól fögg, mik a távlati terveid. Gondolom képezni akarod magadat a későbbiekben.
2018. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

En pl. gyerekapolonak tanulnek a te leirt okod miatt. Sztem ahhoz nagy elhivatottsag kell, h idos beteg embereket pelenkazz. En nekem ehhez nem lenne gusztusom, es nem azert, mert nem erzek egyutt, hanem mert egyszeruen nem birnam csinalni.

Jol gondolod at, szep szakma az biztos, minden elismeresem, aki tudja csinalni.

Ha pedig arra vagy kivancsi melyikkel konnyebb elhelyezkedni, sztem talalsz a googleban ra statisztikakat.

2018. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
A gyerek ápolása jobban megráz, ha nagy a baj.Ezt vedd figyelembe a választáskor! Elbírod- e?
2018. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Gyereket válaszd, mert bár megrázóbb lehet egy kisgyerek vagy csecsemő sorsa/betegsége, viszont időseket meg felnőtteket sokkal nehezebb ellátni, mind fizikailag mind pedig pszichológiailag.
2018. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!