Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit gondoltok erről (Jaschi...

Ti mit gondoltok erről (Jaschik Álmos Művészeti)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mi a véleményetek erről a sok negatív kommentekről a Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnáziummal kapcsolatban? Ti elhiszitek ezeket vagy csak rosszindulatból írják akik oda járnak? Idén ki jelentkezett? :D Ti mit gondoltok? :S

2018. márc. 17. 11:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Szia.Egy suliról mindig jönnek hideg és meleg vélemények.Mindenki máshogy éli meg.Véleményem szerint a Jaschik nem rossz iskola.Sok gond van rengeteg dolgon kéne változtatni de az igazgató tesz efelé lépéseket.Én Grafika szakon vagyok a Jaschikban és azt tudom mondani hogyha komoljan gondolod és élsz azzal amit itt a kezedbe adnak akkor igen is jó suli és eltudsz majd a későbbiekben helyezkedni.A diákok vegyesek de sztem mindenki talál pár olyan embert(idősebbeket évfolyamtársakat) akikkel eltud lenni.A tanárok is vegyesek de mindenhol így van vannak bolondok(tényleg bolondok:D)vannk normálisak vannak olyanok akiknek már nem kellene tanítania.A szakmai tanárok viszont nagyon nagyon jók(persze itt is vannak kivételek).A kezedbe adnak mindent és segítenek ha látják hogy tényleg akarod ha szorgalmas vagy és csinálod akkor ez a suli tökéletes.Szurkolok neked én ajánlani tudom ezt a sulit.:)
2018. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Én grafikára és dekoratőrre jelentkeztem, de valószínűbb hogy dekorra vesznek fel. Mindenesetre ez a suli csak egy B terv, és remélem nem lesz rá szükség 😅 Nagyon vegyes kommenteket láttam ezzel az iskolával kapcsolnak csak azért.
2018. márc. 19. 20:51
 3/9 anonim válasza:
Szia, megkérdezhetem, hogy melyik sulit jelölted A tervnek?
2018. márc. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Forrait.. Bár nem vagyok benne biztos hogy felvesznek :S
2018. márc. 20. 19:11
 5/9 Oti_09 válasza:

Legtöbben rosszindulatbol írjak.

Pl. Nem tudtak beilleszkedni, autisták, down-koros, aberráltak.vagy szimplán "különc" a kuloncok között xddd.

2018. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hányadik vagy a Forraiba? A lányom 56.
2018. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én 54 😄 Másik szakon pedig 36, és 33.
2018. márc. 23. 14:35
 8/9 anonim válasza:
Akkor reménykedjünk a sok kiesőben :) Nekünk a másik verzió a Kozma-dekoratőr.
2018. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Kozma suli nem tetszik. Szerintem borzalmasak ott a diákok. A tanárok is unszimpatikusak. Én nem jelöltem meg. Nekem csak Forrai és Jaschik 😄 (összabbol6szak)
2018. márc. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!