Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítsen!? (KISKEPZO,...

Valaki segítsen!? (KISKEPZO, JASCHIK)

Figyelt kérdés

Halika !

Most lesz majd valamikor a felvetelim meg Nemtudom mikor de izgulok !!

Nem jártam semelyik suliba elokeszitore mivel Pest kb. 2 órányira van .

Jártam amúgy magán tanarhoz meg minden .

Kik azok akik jártak elokeszitore ott mondtak plusz dolgokat ?

Kik azok akik ezekbe a sulikba jelentkeznek ?



2018. febr. 18. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

3 barátnōm is idejelentkezett.:)

Elég erōs a Kisképzō

A Jaschik meg gyengébb.

Mindját felvételi ami 45perces ha minden igaz.

Jól kell megfelelned, csak akkor érdemes ide jelentkezni ha tényleg jól rajzolsz.

Nézik a jegyeidet 5.-tōl (+rajz jegy) 8. Félévig.

Megnézik az ellenōrzōdet is.

Érdemes jó benyomàst kelteni az ottlévōknek.

Adni kell magad;)

Vinni kell az összes rajzod ammit az iskolàba csinàltàl+hobbiból (de csakis a legjobbakat) megnézik majd azokat és értékelik. Elég sok munkàdnak kell lennie, hogy megdicsérhessenek.

Okleveleket ne felejtsd;(fōvàrosi orszàgosi rajz verseny)

2018. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszii a válaszod :D igazából a rajz az eleg jól megy és nagyon sok munkát is viszek
2018. febr. 18. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:

En a kiskepzobe jartam , egy baratnom a jaschikba atfelvetelizett, de hogy oszinte legyek ami a jaschikba volt az botrany :D en nem ajanlom senkinek, mar maga az igazgato olyan lekezelo volt hogy hihetetlen.


Egyebkemt a felvetelin az a lenyeg hogy jol el tudd adni magad. Mikor en jartam oda nekunk felvetelinkovetelmeny volt a csendelet rajzolas most nem tudom hogy ez aszabaly meg van e

2018. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszod :D ha írok neked tudnál mesélni a sulirol ?
2018. febr. 19. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze nagyon szivesen :)
2018. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is a Kisképzőbe jelentkeztem :D nagyon izgulookxd
2018. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a kisképzőbe járok. Van osztálytársam aki a Jaschikból jelentkezett át, utálta. Én sem jártam anno előkészítőre, az csak abban segít, hogy megismered a helyet/megmutatják a szakokat és olyan feladatokat gyakorolsz amik élesben is lesznek
2018. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 te te te ***** válasza:
En is kiskepzos vagyok. Hat az elokeszito nekem sem adott valami sokat. Igazabol az csak akkor volt mar jo mikor az alapokat tudtam, es ott at tudtam venni es gyakorolni.
2019. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!