Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S! Nem felvételiztem...

S. O. S! Nem felvételiztem abba a suliba ahova szeretnék menni! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jelentkeztem a felvételire mivel most döntöttem el hogy melyik középsuliba szeretném folytatni tanulmányaimat, s nem írtam. A 4 évi átlagom mindig 4,5 volt kb. Szerintetek még van esély hogy felvegyenek felvételi nélkül?

2018. márc. 19. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Járjatok be egy pár gimit. Az igazgatóknak mondjátok ezt meg, mondjátok, hogy egész jó tanuló vagy, minden vágyad az adott suli, és, hogy lenne-e lehetőség rá. Valószínűleg, mivel nem jelentkeztél elutasítanak, de érdemes megpróbálni.
2018. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A másik opció, hogy mivel tankötelezettség van, automatikusan betesznek egy úgynevezett "gyűjtőgimibe" ahol azok az emberek vannak akiket nem vettek fel sehová, elég pocsék helyek általában. És félévkor meg kell próbálni átjelentkezni.
2018. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem értem. Nem tűnt fel decemberben hogy az osztálytársaid jelentkeztek az írásbeli felvételire? Azt sem vetted észre, hogy mindenki izgul a felvételi miatt januárban, utána pedig mindenki arról beszél, hogy hogyan sikerült? Az osztályfőnököd februárba nem szólt, hogy jelentkezni kell? Az osztálytársaid február óta csak erről beszélnek, hogy ki hova jelentkezik?
2018. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

úgy látom a 4,5 átlag se garantál manapság értelmes gyereket :D

A sok hülye adja csak be a felvételit, téged meg majd felvételi nélkül beültetnek álmaid iskolájába, mert még 2 hónapig gondolkodtál...szerintem erre rengeteg esély van :D

Fater/muter/osztályfőnök se érdeklődött egymásnál, hogy merre jár az a papír?

2018. márc. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Kellett, hogy jelentkezz, ugyanis 16 éves korodig tanköteles vagy, vagyis valahova MENNED KELL. Az lehetséges, hogy 6.-as vagy, de akkor erről sajnos lecsúztál, ez van, ha nem vagy körültekintő. Most két évet várhatsz. Mert az, hogy 8.-as vagy és nem jelentkeztél egy baromság, és nem lehet igaz.
2018. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!