Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolai felvételi eredmén...

Középiskolai felvételi eredmények. Fiam most 8. osztályos.1. hely:51. (Felvehető létszám:28) 2.128 (52) 3.9 (28) Szerintetek módosítsak a sorrenden vagy a 3. megjelölt helyre így is felveszik a gyereket?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő mindenképpen a harmadikba akar menni akkor változtassunk.Ha nem akkor fölösleges,úgy is ugrik tovább a rendszer ha az első,második.. Helyre nem vették fel.
2018. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. márc. 22. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne változtass. Még az 1.helyre is bekerülhet mert ki fognak esni előle egy páran. De ha mégsem akkor a rendszer túllép rajta és a 2 ill.3 helyre sorolja be.
2018. márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkséppen annak az iskolának kell lennie az elsőnek ahova a legjobban szeretne menni,az eredménytől függetlenül.
2018. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A rangsor mindenképp az legyen, ami a kívánsága, ne az amire több esélye van. Ahová tuti felveszik oda akkor is felveszik ha 5.-nek írta, kivéve ha felveszik egy általa előrébb írt iskolába.
2018. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nagy eséllyel bekerül az első helyre, bár nem tudom melyik iskola ez. Ajánlom a felvizs.ga webhelyet, itt az összes iskola megtalálható, megtalálod azt is, hogy jó pár évre visszamenőleg hanyadik helyről vették fel az utolsóként bejutott tanulót. Amúgy, ha egy helyre nem veszik fel, automatikusan megy tovább a sor, felveszik másodikra, vagy harmadik helyre. Attól még, hogy nem elsőként jelölted a gimit a helyezésed ugyan az marad. Csak az esik ki a listából, akit már felvettek az általa előrébb megjelölt iskolák valamelyikében. Ezért kerülhet majd be a Te gyermeked. Sokan kiesnem majd előle, mert felvették már máshova. Az 51. hely az szerintem mindenhol jó helyezés lehet, kivéve a baromi erős sulikba, de még oda sem rossz.
2018. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!