Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felmerült bennem, hogy a...

Felmerült bennem, hogy a Szìnművészetire jelentkezek, de sajnos nincs valami tökéletes hangom. Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Szeretnék SZFE járni

,de sajnálatos módon a hangom nem a legjobb.Nincs rossz hangom, viszont jó se. Egyszerűen minden álmom,hogy szìnészkedjek. Ismerőseim is mindig mondják mennyire jól előadom a helyzeteket stb..mozgásommal nincs baj ,régen táncoltam

Valakinek van valamilyen tapasztalata? milyen a felvételi/ elvárások?


2018. márc. 27. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok, azóta énekelek, mióta az eszemet tudom, de inkább a zuhany alatt, mint mások előtt. Sosem jártam énektanárhoz, szóval szélesebb skálán már nem megy a dolog (stresszhelyzetben legalább is, amikor az ember tüdeje összeszűkül).

A drámatanárom azt mondta, válasszak olyan dalokat, amiket bőven ki tudok énekelni, nem csak éppen, és az ott is menni fog. Mert fontosabb, hogy ne legyél hamis, mint hogy nehéz dalokat vigyél.

Holnap délelőtt megyek felvételizni, utána megírom, mi volt, ha még érdekel. xD

2018. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: Megírod milyen volt a felvételi, meddig jutottál? Milyen feladatok voltak stb...? Köszönöm, ha válaszolsz. :)
2018. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!