Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanárok! Milyen a mai diákokat...

Tanárok! Milyen a mai diákokat tanítani?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, nehezebb, mint 10-20 éve volt. A fiatalokat nehéz lekötni, nehezebb megragadni a figyelmüket, hiszen olyan ingerek érik őket, amik jóval intenzívebbek annál, mint hogy egy tanár 45 percben magyaráz valamit. Szerintem lehetne izgalmasabban, érdekesebben, korszerűbben is átadni az anyagot, viszont arra eszközök sincsenek és az idő is kevés. És talán ami a legnagyobb baj, az az, hogy borzasztóan meg van kötve a kezünk, hogy mit és hogy taníthatunk.
2018. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem szörnyű lehet.

Régebben az ment tanulni aki akart, manapság meg mindenkit belenyomnak az érettségibe aztán 0 tudással megadják nekik.


Emellé sok helyen beszélnek órán, zavarják a tanárt és a diákokat akiket érdekelne a dolog.


Tanár ismerősöm mondta hogy volt egy gyerek aki nem csinált semmit egész évben... megbuktatta erre a szülők perekkel meg nem tudom mikkel jöttek és a végén kénytelen volt átengedni a semmire.

2018. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem tudom, de amikor én voltam diák, engem minden iskolában kibszottul nehéz volt tanítani. A mai fiatalokkal meg valszeg még nehezebb.
2018. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!