Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettségit...

Emelt szintű érettségit letenni 20 év után mennyire esélyes?

Figyelt kérdés

Régen érettségiztem már nagyon, és bár jó voltam irodalomból, azért elég nehéz pár hónap alatt felkészülni emelt szinten.Májusban lesz az írásbeli, és készülök, tanulok, de azért aggódok, hogy nem jutok át. Merthogy amikor fiatalként felvételiztem főiskolára, akkor nem sikerült. Most ennyi idő után ...?

Van hasonló valakinek tapasztalata?



2018. márc. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónap alatt mérsékelten esélyes. De ha elég a kettes, akkor van remény.
2018. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már leadtad a jelentkezést, nincs mit aggódni, csak készülj. Aztán lesz, ami lesz.
2018. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat segít, ha időre megcsinálod az előző évek emelt feladatsorait, akár az összeset. Ezzel begyakorlod a feladattípusokat és az idődet is jobban be fogod majd tudni osztani. Az [link] oldalon fent vannak a feladatlapok megoldással együtt.
2018. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve 15 év kihagyás után mentem természettudományi irányba. Két emelttel 460 pontom lett:D Szóval ne parázz! :)
2018. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!