Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék letenni előrehozott...

Szeretnék letenni előrehozott angol érettségit, pontosan hogy is van ez?

Figyelt kérdés
11-es vagyok, májusban szeretnék emelt angol érettségit tenni, hogy jövőre csak 4 tantárgyra kelljen figyelnem. Úgy hallottam ehhez le kell tennem osztályozó vizsgát, azt bármikor le tudom tenni? Vagy annak is megvan a meghatározott ideje?
2017. nov. 5. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Általában megvan a meghatározott ideje, az angol tanárodnál tudsz erről érdeklődni, ugyanis az osztályozóvizsgát is nála fogod letenni. Általában ez tavasszal szokott lenni, az érettségi előtt.
2017. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 11. és 12. osztályból kell osztályozó vizsgát tenned, ez ugyanúgy egy írásbeli és egy szóbeli mint az érettségi, az osztályozóra kapott jegyed kerül majd be a bizonyítványodba. Az érettségire februárban lehet majd jelentkezni, ha jelentkezel, akkor értelemszerűen majd fognak tájékoztatni mindenről, de most is rákérdezhetsz az angoltanárodnál. Általában az érettségi előtt szokott lenni, tavasszal, de ez nem központosított, tehát más időpontokban van és a teszteket is a tanárok állítják össze, a saját tanárod vizsgáztat.
2017. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!