Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy biomérnök? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Hamarosan faktot kell választani és el kéne dönteni,hogy melyik 2-őt vegyem fel..matek az tutira...és ezek a szakok érdekelnek engem. Szerintetek?

Töri nem áll nagyon a szívemhez közel,de így is 5-ös vagyok...matekból erős 4-es...bioszból 5-ös és infóból is 5-ös...


2018. ápr. 1. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
biomérnök
2018. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biomérnök
2018. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És leírnátok,hogy miért az? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2018. ápr. 1. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Biomérnök. Kereskedelem és marketing szakosból sztem túlképzés van. Ahol egy állásra meg sok a jelentkező, ott meg szépen leverik a béreket. A gazdasági szakok sem rosszak, azonban mivel itt is sok a hallgató, valamelyik legjobb ilyen egyetemen kellene végezned. Amúgy meg bármilyen szak elvégezhető kitartással. Max egy kis magán zh felkészítést is igénybe kell venni
2018. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!