Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kereskedelem marketing, vagy...

Kereskedelem marketing, vagy gazdálkodás és menedzsment szakott válasszak továbbtanulás szempontjából?

Figyelt kérdés
Már kevesebb mint két hónapom van eldönteni hogy hová megyek az érettségi után tovább tanulni, azonban kissé bizonytalan vagyok. Szeretnék valamilyen gazdasági szakot elvégezni ami piacképes diplomát ad. Először érettségire épülő logisztika és szállítmányozást szerettem volna, de az ismerőseim és szüleim tanácsára mégis inkább egyetemre mennék. Nyelv szempontjából a németet szeretem, abból is fogok jövőre nyelvvizsgázini. Ami még nagyon érdekelne hogy mennyire lenne szükséges az angol tudás mondjuk egy német nyelvvizsga mellett ha diplomát szeretnék. Ha tudtok egy kis tancsot adni azt megköszönném. Egy szó mint száz... melyik az a legjobb gazdasági szak ami a legpiacképesebb?
2017. dec. 29. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"melyik az a legjobb gazdasági szak ami a legpiacképesebb?"

Picit sok lesz a fokozásból. Amúgy pénzügy és számvitel. Ha a kettő közül kell választani, GM.

2017. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem ér szart se.
2017. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam neked:


Kereskedelem és marketing


[link]


Gazdálkodás és menedzsment


[link]


És azért, mert megemlítette valaki:


Pénzügy és számvitel


[link]



Azt jelöld első helyre, amelyik a legjobban érdekel, majd eldönti a ponthatár, hogy hova vesznek fel.

2017. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Gépészmérnökit válaszd. Legyen belőled normális ember.
2017. dec. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az utolsó kommentelőnek üzenve pedig... a gépészmérnöki szak nagyon jó volna, csak az a baj hogy az alap felvételi tantárgyból (matek) nem vagyok túl jó. Hármas-négyes szinten állok, és nem tanultam/tanulom emelt szinten a gimiben.

2017. dec. 30. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!