Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kérlek valaki segítene nekem?

Kérlek valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítség kell nekem.13/F, és gép addiktív vagyok. Nem tanulok, nem tudok tanulni, viszont gy szeretnék, csak nagyon ellustultam. Mindenből 3-as, kivéve angolból és informatikából. Volt egy pillanat, amikor csak ültem az ágyamon, néztem a tévét, és sajnos meg nem sajnos meghallottam anyámat, ahogy beszélt valakivel rólam, hogy a körzetünkben lévő legszarabb középiskolába se tudnak majd felvenni ezzel a rossz jegyekkel. Ez jár a fejemben, hogy úgy se lehetek én akkor már semmi se, és meg akarom ölni magam! Bárki aki tud valamit is segíteni KÉREM SEGÍTSEN!

2018. ápr. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
ez mi ez a baromság hogy nem fognak felvenni sehova! dehogynem!! Sőt! Még nagyon is jó szakember válhat belőled! Nem mindig a kitűnőkből lesz ám "valaki" ez egy nagy hülyeség!!! A mindenből 3-as annyit jelent hogy közepes vagy!! Érted? Közepes4 vannak sokkal szarabb tanulók is akik csupa 2-es vagy netán 1-es jegyekkel vannak teli ééés láss csodát mégis felvették őket középsuliba!! Szal sztem emiatt állatság öngyilkos gondolatokat forgatni a fejedben! hja és ne hallgass senkire ettől még BÁRKI lehet belőled!!! Sokra viheted még!!
2018. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy Te nézted már milyen sulik vannak és milyen követelményekkel? Neked mihez lenne kedved? Gondolom informatikus. na ahhoz egy kicsit a matekot feltornázod 4-re és csá. Már benn is vagy a suliban.
2018. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!