Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi elött kihagyjak egy évet?

Orvosi elött kihagyjak egy évet?

Figyelt kérdés

Kihagyjak egy évet orvosi elött a nyelvvizsga miatt?

ugy gondolom egyetemen nem tudnám megcsinálni még a nyelvvizsgát is talán így jobb lenne. Szerintetek?



2018. ápr. 15. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2018. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsga miatt? Egyáltalán ne.

6 éves a képzés, ha minden nap csak 10 percet tanulsz, ami ugye hihetetlenül kevés, főleg egy nyári szabadnaphoz képest, amikor simán mehetne akár 5-8 óra tanulás(azza letudsz 48 napot a szorgalmi időszakból), úgy kb. min. 365 órát fordítottál a nyelvre, ami ugye a nyári szünetek/sorozatok/könyvek miatt, szakirodalom, stb. kb. min. triplázódni fog.

Ennyi idő meg bőven a felsőfokra is elég lesz.

2018. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi. jó elrontottam a kérdést nyilván dolgoznék is mellette ... alapbol is ki szerettem volna hagyni egy évet hogy dolgozzak de gondoltam majd elleszek valahogy kevés pénzböl is, de aztán eszembe jutott igy nem e lenne könynebb a nyelvvizsgát letudni
2018. ápr. 15. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Orvosi elott azert szoktak kihagyni egy evet, hogy a kemia/biosz emeltet javitsak fel/irjak meg egy ev mulva.
2018. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynék ki egy évet, hacsak nem feltétlenül szükséges valami miatt. Kiesel abból, amit eddig megtanultál, minden kopik és felejtődik. Ha meg tudod oldani másképp az anyagiakat, akkor ne hagyj ki egy évet! A nyelvvizsgát meg meg tudod csinálni mellette is, napi 30 perc tanulással is meg tudod csinálni a nyelvvizsgát 6 év alatt. Ha nem, akkor maga az orvosi sem fog menni. Nonszensz lenne ilyen miatt halasztanod egy évet.
2018. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2018. ápr. 16. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak emiatt ne.
2018. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
voltaképpen már nyáron is megcsinálhatod... osztálytársam 1 nyár alatt tanult meg spanyolul középfokon :D szeptemberben nyelvvizsgázott.
2018. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Ne ess ki a tanulásból szerintem. Felsőbb évesként egyébként bőven lesz időd nyelvet tanulni.

2018. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!