Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Károli Gáspár Egyetemen...

A Károli Gáspár Egyetemen vagy a Pannon Egyetemen jobb az anglisztika szak? Illetve az anglisztika nappali képzés mellett lehetséges e főállásban dolgozni.

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Károlin szerintem, bár én oda jártam, úgyhogy elfogult vagyok :D És teljes állásban neccesebb dolgozni, mert szinte minden nap be kell járni, talán 1 olyan napot lehet összehozni, hogy ne legyenek óráid, de a többi 4 napon bent vagy. Csak diákmunka /alkalmi munka megoldható szerintem, persze ha nem bukdácsolni akarsz :)
2018. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is karolin vagyok . nem hiszem hogy megoldhato hogy dolgozz foallasban. Alapbol itt nem eloadasokbol van sok hanem szeminariumbol. Azokon meg muszaj ott lenni na nagyon ugyes vagy es pont ugy hirdetik meg akkor osszehozhatod hogy heti 3szor mesz be de akkor reggeltol estig . az eloadasokara meg nem mesz es igy van 2 szabad napod
2018. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!