Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy magántanárral mennyi idő...

Egy magántanárral mennyi idő megtanulni ALAPSZINTEN programozni?

Figyelt kérdés
Most nyáron szeretnék belekezdeni, mivel nem akarok zéró tudással odamenni. (Valamennyi tudásom van mivel régen padscaloztam, de ez nem nevezhető tudásnak szóval vegyük 0-nak) Olyan szinten értem ezt, hogy egyetemről ne hulljak ki már eélső félévben, úgy hogy ha tnaulok
2018. ápr. 28. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, érdekel engem is.
2018. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tanár függő is, de inkább attól függ, hogy a magántanári órákon kívül mennyit foglalkozol még vele, hisz a gyakorlat teszi a mestert. :) Pl. ha magadtól nem nagyon tudod, hogy hogy gyakorolj, akkor megkéred a magántanárt, hogy adjon feladatokat órán kívülre, amiket akár elküldesz neki, ő meg összegzi, és az alapján haladtok tovább, hogy mennyire megy éppen az adott rész. De ez csak egy példa.
2018. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alapszinten egyedül nyáron megtanultam, matek volt nehéz, de nem hullottam ki :) Nekem csak ahhoz volt évközbe tanár.
2018. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!