Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mostani KRESSZ vizsgákon,...

A mostani KRESSZ vizsgákon, mik a kérdések/feladatok? e-titán kérdései gyakorlo feladatai mennyire valósak a vizsgá kérdéseivel?

Figyelt kérdés
Ha valaki esetleg vissza tud emlékezni rá nagy segítség lenne :) vagy esetleg olyan gyakorló programot ajánlani tud, ami valós kérdésekkel van ellátva :)

#kressz2018
2018. ápr. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fél éve tettem le a jogsit. A kreszt szintén E- titán segítségèvel. A kreszvizsga ugyanazokból a kérdésekből áll mint ami az e-titán gyakorló programban.
2018. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyan azokbol szorol szora?:)
2018. ápr. 30. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szinte szóról szóra ugyanaz. A vizsgán szinte minden kérdés már az elején ismerős volt, mert pontosan ezekkel gyakoroltam. 1 hiba pontom volt csak.

2018. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
neked nem jart le amugy az idod?:) mert nekem megkellett hosszabbitani
2018. máj. 1. 08:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy milyen idő járt le a kresznél?

Maga a vizsga? Ha jól emlékszem 50 perc volt és 50 kérdésre kellett válaszolni vagyis 1 kérdés 1 perc. De én fél óra alatt végeztem 1 hibaponttal. Ha gyakorolsz, akkor a kérdések hamar lemennek. Vagy milyen időre gondoltál?

2018. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az elearning 60/60 ora van ami lejárt nekem lőször mert nemtudtam, hogy az idője fontos, és gépet sokszor úgy hagytam h megvolt nyitva..


amikor végeztél és leadtad a jelentkezésedet a vizsgára mennyi idő után lehetett vizsgára elmenni?

2018. máj. 1. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor jelentkeztem a kresz vizsgára ha jól emlékszem olyan 2 héttel később adtak időpontot. De nekem úgy rémlik, hogy a jelentkezésnél már ki írja, hogy válasszak mikor jó nekem, és kiadott pár lehetőséget. Nekem pont az volt jó, hogy 2 hét múlva mentem reggel 8-ra.
2018. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem :)
2018. máj. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!