Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hamarosan itt az érettségi és...

Benedek222 kérdése:

Hamarosan itt az érettségi és félek, hogy nem fog sikerülni. Ha nem sikerülne az érettségi ti mit ajánlánátok nekem, mihez kezdjek 12 osztállyal? (18 éves fiú)

Figyelt kérdés

#továbbtanulás #tanulási lehetőségek.
2018. ápr. 30. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj és érettségizz újra szeptemberben!
2018. ápr. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, sikerülni fog. Az a minimális pont amit el kell érni a ketteshez, az kizárt, hogy ne legyen meg. Már ha jártál az elmúlt 4 évben suliba :) Onnantól kezdve meg gondolom tanultál rá, készültél, szóval csak is jobb lehet. Az elmúlt évek érettségijeit csináld meg mindenképp, az egy nagyon jó gyakorlás.

Ha meg nem lennének elég jók az eredményeid, akkor jövőre újraérettségizel. Addig is tanulhatsz mellette nyelvet, beiratkozhatsz bármilyen tanfolyamra, okj-ra, dolgozni is dolgozgatsz. Számtalan lehetőség van, ne úgy gondolj az érettségire mint amin az egész életed múlik, mert nem így van :)

2018. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is borzalmasan féltem mert szerettem volna ha annyi pontot szedek össze továbbtanuláshoz amennyit csak tudok. Ha gyengébb vagy matekból akkor azt gyakorolgasd, de abból is könnyű összeszedni a kettest. Magyarból max a verselemzés meg a novellaelemzés szempontjait tudod átnézno. Töriből azt ajánlom hogy a szóbeli tételeket olvasgasd mert általában olyan szokott előfordulni a hosszú esszében. Ennél többet ne készülj a maradék napokban. Ne félj, menni fog :)
2018. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!