Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma lenne nekem jó?...

Milyen szakma lenne nekem jó? Többi lent

Figyelt kérdés

Most nagy bajba vagyok. Állatorvos szerettem volna lenni de a környékbeli olyan gimikbe ahol emelt kémia biosz van oda nem vettek fel mert teli vannak kitűnő tanulókkal én meg alattuk vagyok kicsivel.

Nem tudom milyen szakmát válasszak.

Az állattenyésztőire gondoltam de az anyukámon kívül mindenki csak leakar beszélni róla mert hogy ez csak egy hobbi.

De tanulásnál is hiába tanulok valamit csak azt sikerül megtanulnom ami igazán érdekel a többit csak magolom.

Valaki tud olyan szakmát ami leginkább állatokkal foglalkozik és nem annyira szarul keres?

Mindenki ezt mondja hogy csak szart fogok lapátolni. Xdd


2018. máj. 1. 09:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!