Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy készüljek matek emelt...

Hogy készüljek matek emelt érettségire?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 02:03
 1/3 Egy ork ***** válasza:
100%

Nem késtél el egy kicsit ezzel?


Vagy úgy érted, mit vigyél magaddal? Tollat, tollpótló tollat, és egy azt pótlót, vonalzót, számológépet (úgy emlékszem, lehet használni, de nem emlékszem már biztosra), körzőt, alap dolgokat, illetve függvénytáblázatot és az eszedet mindenképpen.


Ha szóbelire akarsz felkészülni, nézd meg az egységes emelt tételsort, és az alapján nézz utána a dolgoknak, sőt lehet venni ilyen emelt érettségi kidolgozott tételsorokat is, lehet hasznodra lehetnek. De irigyellek, hogy neked most csak az érettségi van.. Most kezdődik a vizsgaidőszak is.. :)

2018. máj. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jövőre készülök,már jelentkezni se volt időm,mire rájöttem,hogy másik egyetemre mennék (bocs,hogy nem írtam ezt már a kérdéshez)
2018. máj. 6. 04:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van sok pénzed, akkor egy JÓ és PROFI magántanár irányításával.

Ha kevesebb, akkor egy JÓ és PROFI csoportos előkészítő tanfolyam szeptembertől. Én itt nem mondhatok tippeket, de tájékozódj, kérdezz korábbi diákokat. Annyit mondhatok, hogy nem a legolcsóbbra érdemes menni, viszont nem a legdrágább a legjobb.

2018. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!