Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel emelt...

Hogyan készüljek fel emelt történelemben érettségire 2 het alatt?

Figyelt kérdés

2 hetem maradt. Egyszer már atneztem a konyveket, hogyan tovább?

50%ra lenne szükségem összesen, ehhez mennxi erőfeszítés kell?


2018. ápr. 25. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly mindössze 17 nap alatt készültem fel rá.Számomra 70% volt a cél.B.Mátyus gyöngyi,Bori István könyvéből készültem. Utolsó 2 nap alatt 2005-2016 közép és emelt töri érettségi lapot kitöltöttem persze amennyire lett időm emelett Magyarország története sorozatot néztem. 83%-lett
2018. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jegyzetelos modszerrel?
2018. ápr. 25. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jegyzeteltem, Hanem a fontosabb részeket szövegkiemelővel kihuztam(fekete vastagabb részeket) +mindenképp 1850-évektől nézd átt jobban érettségi feladatok 50+ % ezeket a részeket tartalmazza.
2018. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!! :) a sorozatot le is töltöttem
2018. ápr. 25. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Felkészültem. 52% lett, fel is vettek az egyetemre :)
2018. szept. 1. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló és kérdező! A 0-ról készültetek fel ennyi idő alatt, vagy előtte már nagyjából képben voltatok a törivel?
2019. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne utolsó. Bár sokan mondják, hogy az érettségihez józan paraszti ész kell többnyire, egyetemen is 2 hét áll rendelkezésre sokkal nehezebb vizsgákra. Nem tudom ebből mi lehet igaz.
2020. ápr. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!