Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra érdemes menni...

Milyen szakra érdemes menni jó rajztudással?

Figyelt kérdés

Az után érdeklődnék, hogy milyen szakra lenne érdemes mennem.

Jól megy a matek és az informatika (ezen belül elég sokminden, de ha most rajzos téren kérdezek, akkor mondom, hogy a rajzprogramok kezelése, képszerkrsztés, videovágás stb.). A fizikát is egész jól vágom, és persze nagyon jól rajzolok. (Nem nagyképűségből, de jó ha az ember tisztában van önmagával)

Én néztem a formatervezői szakot, de valahogy nagyon nem tudtam beleképzelni magam. Illetve az építész mérnökit is, ami egész tetszetős.

Szóval az érdekelne, hogy ti milyen szakokat tudtok még?

Mert a rajznak elég sok ágazata van, csak nem mindegyik jövedelmező lehetőség jelenleg magyarországon.



2018. máj. 8. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

MOME média design, onnan mehetsz még több felé mesterszakra, ha mégse ez tetszene, s egyik sem büfészak... Pl. operatőrnek.

De nagyon nehéz bekerülni.

2018. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Érdekel esetleg a webdesign?

Mindenképp ajánlom, hogy menj el ingyenes pályaorientációs tanácsadásra, mert nem biztos, hogy tudod, az egyes szép nevű szakok mögött milyen munkahely, munkastílus vár.

2018. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!