Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A középiskolákrol is van...

A középiskolákrol is van Felveteli tájékoztató könyv ugyanugy mint a foiskolakrol egyetemekrol?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találtam. Pedig régebben mintha a sulinkban is lattam volna ilyet
2018. máj. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk idén volt ez aktuális. Nincs könyv! Régen volt de manapság nincs. Minden infót az interneten vadásztunk össze.Egyáltalán milyen középsulik vannak, mikor hol van nyilt nap, milyen szakok indulnak, felvételi követelmények...stb.
2018. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Ez szomorú:(

Pedig mennyivel egyszerűbb átláthatóbb lenne ha minden egyhelyen megtalálható lenne.

2018. máj. 9. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Viszont van egy jó oldal a www.pitagorasz.shp.hu

Itt viszonylag össze vannak a sulik.

2018. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.megnéztem. Vannak hasznos dolgok az oldalon! De itt csak a Budapesti sulikat látom.
2018. máj. 9. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hja igen! Ott csak a Bp-iek vannak. Próbáld meg a www.oktatas.hu oldalon keresgélni.
2018. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!