Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meg fog jelenni a könyv?...

Meg fog jelenni a könyv? Január végén többször is voltam egy könyvesboltban a felvételi tájékoztató miatt és a kiadó állandóan tolja a megjelenést.

Figyelt kérdés
Valamelyik nap is bementem és azt mondták, hogy február 19 és inkább rendeljem meg a libri.hu oldalán. Most nézelődtem és ez lenne az a könyv? [link] ? Nekem a könyv inkább a felvételi lap miatt kéne mert én már leérettségiztem és most újra szeretnék jelentkezni. Viszont azt hallottam, hogy a könyvhöz már nem jár lap! Ez igaz? És ha igen akkor honnan tudok szerezni?

2013. febr. 9. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg jár hozzá lap... de csak a lap miatt képes volnál ennyit fizetni?
2013. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jelentkezz interneten, de ha nagyon lapon akarsz, akkor azt meg lehet kérni az egyetemen vagy letöltöd a honlapjáról és kinyomtatod
2013. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már érettségiztél, akkor főleg ne lapon jelentkezz, hanem e-felvételin. felvi.hu-n minden információt megtalálsz, hova lehet jelentkezni, mettől meddig stb. Ha valami hibát vétettél (és hidd el, lehet), akkor azt automatikusan javítja, illetőleg nem enged tovább lépni, míg nem korrigáltál. Hagyd azt a lapot, nem jó.
2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!