Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak majd tovább?

Minek tanuljak majd tovább?

Figyelt kérdés

Semmi elképzelésem nincs a jövőmmel kapcsolatban. Tudom, hogy 9.-es korban még korai ezen gondolkodni. Úgy igazán jó semmilyen tantárgyból nem vagyok. A nyelvek mennek a legjobban, de abból is csak 4-es vagyok. (Angolt és németet tanulok). Matekból nagyon gyenge vagyok (2-es). Úgyhogy gondoltam, valamilyen szakmának utána nézek, de eddig nem keltette fel semmi az érdeklődésemet. Tudnátok esetleg szakmákat ajánlani?

17/F.



2018. máj. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudnánk. Például szakfordító.
2018. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok 17 évesen 9.-es, hogy óvodában 2x voltam nagysoportos, gimiben pedig tavaly nyelvi előkészítős voltam.
2018. máj. 9. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj pm-et
2018. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!