Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen debreceni gimit...

Ti milyen debreceni gimit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még csak 7.-es vagyok, de az sose baj, ha előre kigondoljuk. Ugye bár, év vége közeledik és még nem nagyon tudom, hogy merre induljak el. Azt már elterveztem, hogy gimnáziumba akarok menni, csak nem olyan egyszerű bekerülni mint gondoltam. 4-es átlag fölött vagyok, de inkább 4-es mint 5-ös. Debrecenbe szeretnék járni, csak még nem döntöttem hova. Így gondoltam, tőletek kérek tanácsot :)


14/L



2018. máj. 9. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Svetits, csak jót hallottam róla.
2018. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
19%
Ne gimibe menj, annak semmi értelme.
2018. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már előre tudod, hogy egyetemre is tovább akarsz majd menni csak akkor menj gimibe.

Tág, Medgyessy, Csokonai, ami a "csajosabb" 4-es átlag körüli suli.

Ha fiúsabb lány vagy és mondjuk az informatika, logisztika, mechaelektronika érdekel akkor Brassai.

16/F

2018. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! ❤
2018. máj. 12. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az átlagod dönti el, hanem a felvételi.

Láttam már gyenge 4-est jó felvételivel bejutni gimibe és kitűnőt is rossz felvételivel hogy nem jutott be egy gimibe se!!!

2018. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Hát reménykedek benne, hogy jól fog sikerülni, tanulok rá az biztos ;)
2018. máj. 15. 20:01
 7/8 anonim válasza:
Kossuth a legjobb :)
2018. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ne emlegessétek már a TÁG-ot, meg a Kossuth-ot egy szinten a Medgyesivel, Csokanaival, Brassaival.
2019. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!