Milyen tanfolyamot kell elvégeznem, ha idősek otthonában szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek idősekkel beszélgetni, gondoskodni róluk, milyen OKJ-t kellene elvégeznem, hogy gondozóként tudjak dolgozni idősek otthonában?

2018. máj. 12. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szoc. gondozó és ápoló, de inkább okj-s ápoló, az átfogóbb ismereteket ad sztem!
2018. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Oda eleg a szoc gondozo apolo,rengetegen elvegzik,8 altalanos utan is,minden elokepzettseg,erettsegi nelkul is.

De.

Ott nem csak beszelgetni kell az idosekkel,nehogy azt hidd,sot.Arra jut a legkevesebb ido.

Agyban fekvo idoseket pelenkazni,mosdatni,akik neha szekletuket dobaljak,demensek,szoknenek el...

Nem egy leanyalom.

Tudom.23. eve benne vagyok.Ahogy telik az ido,egyre jobban bele lehet faradni,fasulni...sok a halaleset is.

Szoval gondold at...

2018. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!