Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ciki önköltséges...

Szerintetek ciki önköltséges szakra menni?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakra jelentkeztem ahol a ponthatár 481 470 között szokott lenni. Nem biztos hogy mindkét érettségim 95% felett lesz. Szerintetek gáz ha önköltségesre vesznek fel lehet?

A tandíjat magamnak oldanám meg mert dolgoztam szóval nem a szüleim terhelném ezzel és nem diákhitel kellene. Csak elvinné az összes megtakarításom.


2018. máj. 13. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha olyan a szak,mely megéri nem.Az én választott szakomon is kb most 460-470 lesz a ponthatár szerintem.A sulink színvonala miatt pedig amúgy sem tudtam volna több emelt érettségit sem csinálni,szóval szerintem ha van rá lehetőség,akkor ne hagyjuk veszni.:)
2018. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon kell az a diploma és más megoldás nincs a megszerzésére, csakis akkor éri meg, de akkor is sok érte!
2018. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen eléggé sok.

Csak hallottam h van ez a lenézés h aki fizet biztos hülye amiatt tettem fel.

2018. máj. 13. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg nem ilyen ponthatárok mellett. Az más kérdés, hogy bent tudsz-e maradni. Ha tanulsz, és bent maradsz, elvégzed, akkor senkit nem érdekel, hogy tandíjad volt-e vagy sem.
2018. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Sőt!!! Nem akarok senkit sem megbántani, minősíteni, de a tapasztalatom pont az ellenkező! 3 éve végeztem. Akik önköltségesek voltak felsőbbrendűnek érezték magukat, mert ők ki tudják fizetni a tandíjat! Ne foglalkozz vele, ha felvesznek államira felvesznek, ha nem akkor nem! Hátrányod nem lesz belőle, ha fizettek, legalábbis olyan szempontból, amelyre a kérdésed irányul!
2018. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint ciki az nem látja a fától az erdőt! A lényeg: van diplomád vagy nincs diplomád....ha van diplomád onnantól senki le se sz...rja hogy tandíjat fizettél-e vagy államira jártál...van! pont!


Ha nincs diplomád szintén irreleváns....a mi lett volna ha...pedig felesleges.


Akit felvesznek államira nem egyenlő a 100%-ig diplomája is lesz....kibukhat, átsorolhatják fizetősre és ott hagyja....stb


Nem attól van valakinek esze, hogy elért 899 pontot :-) és felvették államira....attól van esze, hogy végigjátssza az egyetemet eljut az államvizsgáig és sikeresen abszolválja aztán átveszi a diplomáját....a felvettek államira még nagyon messze van a diplomaosztótól. A lényeglátás fontos egy diplomás embernek...a lényeg az egyetemen pedig a diploma nem pedig a tagozat!

2018. máj. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz!
2018. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!