Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte vagy Pécsi Tudományegyete...

Ódor Liliána kérdése:

Elte vagy Pécsi Tudományegyetem? Hova érdemesebb jelentkezni?

Figyelt kérdés
Programozó informatikát szeretnék tanulni lehet a továbbiakban, és mérlegelném a lehetőségeimet. Melyik iskoláról milyen vélemények, tapasztalatok vannak ezen a szakon? Érdekelne minden, tanárok, vizsgák, a diákélet, a város, az iskola maga. Nehéz maga a szak? Mire kellene rágyúrnom tanulásilag, hogy nagyobb esélyem legyen a felvételin? (Csak mert az Eltén ugye magasabbak a ponthatárok) Illetve érdemes előzetes programozói tudással már odamenni? Válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. máj. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
valami programozói tudás nyilván kell annak aki ilyen szakra jelentkezik, különben honnan tudná, hogy ezt ő szereti? Egyébként inkább Pestre szavazok, sok multi, stb. Sokkal jobb álláslehetőségek akár egyetem mellett is.
2018. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Matek mindenhol nehéz. De az ELTE-n így is húzósabb lesz, mint a PTE-n. Egyértelműen ezek a tárgyak a buktatók. Programozni érdemes tudni, mert bár teljesen az elejéről kezditek, rengeteg időt meg tudsz spórolni, ha ismered az alapokat.


Egyébként kb teljesen mindegy hol végzel. Ha jó vagy, lesz munkád . Jelenleg papír nélkül is felveszik az embereket programozónak, ha legalább minimálisan ért hozzá.


Ha van valami konkrét kérdésed, akkor írhatsz. Bsc-t Pécsett, msc-t Szegeden végeztem.

2018. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
PTE
2018. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!