Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha hetedik osztályban szar...

Ha hetedik osztályban szar (kettes-hármas) tanuló voltam akkor nem vesznek fel semmilyen suliba szinte?

Figyelt kérdés
Sajnos későn jöttem rá, tanulnom kellett volna de lusta g*ci voltam és jövőre javítani akarok..nem nem úgy gondolom mint az újévi fogadásokat, hanem komolyan xDD szóval az lenne a kérdésem ha jövőre felhúzom amennyire lehet (5-4) akkor lehet esélyem komolyabb iskolákba? Nem ilyen atomfizikus képző hiper-szuper durva sulikba, csak egy művészetibe pl. vagy nemtom :D

2018. máj. 24. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Van felvėteli is (sok helyen) de szakmunkásba tuti mehetsz. Aztán ėrettsėgi, onnan egyetemre is majd. Nem muszáj gimivel indulni vagy szakközėppel. Igaz így több idő,de lesz szakmád is. Lehet olyan is amiben megtalálod azt amit szeretsz csinálni.
2018. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Szakiskolába tuti. Normál gimnáziumba nincs.Művészetivel meg nem mennél sokra inkább jó szakmára gyúrj.
2018. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

nekem a 7. évvége egész rossz volt, 3,7-es átlag,viszont most 8. felevbe 4,0 atlaggal bejutottam egy kozgazdasagi szakgimnaziumba😊

hajrá,menni fog!:)

2018. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most vagyok 8as, már tudom melyik iskolába megyek és oda csak a 8ÉV VÉGE számít meg a FELVÉTELI és a SZÓBELI. Ha szeretnél biztos javíthatsz 😉
2018. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!