Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fevli.hu-n lehet még egyetemet...

Fevli.hu-n lehet még egyetemet jelölni?

Figyelt kérdés
Lehet még új szakot hozzáadni a jelentkezéshez, vagy mér késő?
2018. máj. 25. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
És ilyen szövegértéssel meg önállósággal megy egyetemre
2018. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Február 15-e volt a határidő, úgyhogy már nem.
2018. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Első, ne csnálj úgy, mint aki meg van botránkozva, hisz nyílt titok hogy az egyetem tele van hülyékkel.
2018. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A meglévők sorrendjét lehet változtatni vagy felvett szakot lehet törölni. Ráadásul ezt összesen csak egyszer. Tehát ha változtatni és törölni szeretnél, azt egy menetben kell letudnod. Ha töröltél, de nem változtattál, akkor pedig a maradékok sorrendje megmarad. A felvi.hu-n (így írjuk) megtalálod ennek a határidejét, fejből nem tudom. Nagyjából két héttel a vonalhúzás előtt szokott lenni.
2018. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pótjelentkezésnél lehet majd csak. De csak akkor, ha nem vettek fel sehova, vagy alapból nem is jelentkeztél még. De akkor is csak 1 helyet lehet megjelölni.
2018. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

+ az előzőhöz

és azt is csak önköltséges finanszírozási formában.

2018. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"És ilyen szövegértéssel meg önállósággal megy egyetemre" - hát, ahogy kinéz, idén szeptembertől nem:) - legalábbis nem államira...

Kérdező, oda kellett volna egy kicsit figyelni! A csapból is az folyt már szeptembertől, hogy erre február 15-ig volt lehetőség!!! Most már csak a pótfelvételi marad, azokkal a feltételekkel, amiket az előző írt + csak a maradék helyeket lehet betölteni, ezért egy csomó szakot ki sem írnak majd:S

2018. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjelöltem 5 szakot, államin is, csak raktam volna még egyet. Én gondoltam, hogy nem lehet már, de egyik ismerősöm mondta, azért kérdeztem, hogy biztosra menjek.
2018. jún. 1. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!