Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Parkepito teknikus es tervezot...

Parkepito teknikus es tervezot vegeztem, viszont mindig is erdekelt a kamerazas, egy ismerosom a filmmuveszeti egyetemet ajanlotta, nehez? 23 evesen megeri belevagni?

Figyelt kérdés

#egyetem #operatőr #Filmmuveszeti
2018. febr. 13. 06:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon durva a felvételi, rengeteg a túljelentkezés, és a nagyrésze protekciós annak a pár embernek. Szó szerint zseninek és művésznek kell lenned, vagy olyan kapcsolatokkal rendelkezni. Vagy mondjuk 5-10 éven keresztül felvételizel, de már közben forgattál két filmet. Ha csak érdekel a kamerázás teljesen esélytelen. Ide 'értelmiségi' filmművész palántákat vesznek fel.

...én is kiestem 2. fordulón, pedig nekem több éves referenciáim is voltak, fényképészet és filmművészet terén. Egyébként általános műveltség is kell.


Amit ajánlok, kezdd el magadtól, videózz, csinálk reklámfilmeket, kisfilmeket stb. Az SZFE-t meg felejtsd el ha jót akarsz.

2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!