Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ciki 35 évesen...

Szerintetek ciki 35 évesen nappali egyetemre járni? Sajnos nem indítják levelezőn ezt a szakot.

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

ez nem cikiség kérdése de hogy a lótökbe milyen meló és életvitel mellett fér ez bele? mit dolgozol hogy be tudsz járni nappalira??? úristen nappali tagozat!!


én levelezős vagyok msc-n havi 1x péntek -szombat össz-vissz, szombaton eleve nem dolgozom csak azt a havi 1x szraos pénteket kéne megoldani a melóhelyen és véres harc folyik minden alkalom miatt!!

el nem tudom képzelni milyen meló és életvitel mellett fér bele a nappali tagozat.

2018. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, akkor egyáltalán nem ciki.
2018. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak tudd összeegyeztetni az életeddel.
2018. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg tudnánk oldani az anyagi kiesést.
2018. máj. 27. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vágj bele, tanulni soha nem késő!

Illetve nézd a jó oldalát is: minden diákkedvezményt megkapsz (bérlet,máv,éttermek stb), ugyanúgy kapod a TB-t, kaphatsz ösztöndíjakat :)

2018. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem indul levelezőn, akkor nagy % eséllyel mások is lesznek, akik picit idősebbek.

Szóval még korodbeli társaságod is simán lesz.

2018. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lófsz lenne benne ciki? Ha tehetném, egész életemben egyetemre járnék (tanulni, nem bulizni meg haverkodni járok).
2018. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ez azért elég pofátlan és előítéletes válasz!

Úgy látszik, nagyon savanyú az a szőlő!


Én több ilyen embert is ismertem:

- volt, aki nagycsaládos anyaként jóval idősebben állt neki, mert az egyetem elején kimaradt és akkor kezdte újra, amikor a legkisebb gyereke is elboldogult már egyedül a leckével és a hazajövetellel a suliból

- volt, akinek 15 év munkaviszony volt már a háta mögött, és spórolt rá

- többeket ismertem, akiknek második diplomájuk volt (volt, aki dolgozott mellette, igaz, rugalmas munkaidőben, volt, aki korábban spórolt rá, volt, aki diákhitelezett)

- volt, aki örökölt

Rengeteg élethelyzet van, nem vagy abban a helyzetben, hogy a kérdezőt látatlanban megítéld! Semmi információd nincs az anyagi forrásairól, és ez nem is tartozik ránk!


Kérdező, nem gáz, de amint látod, találkozol 1-2 rosszmájú emberrel, de mi is normálisak voltunk az idősebbekkel, biztosan te is megtalálod a magad társaságát. Egy egyetemen rengeteg féle ember van.

2018. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 8as-nak csak annyit, igen, abban a 4 évben a férjem tartana el, meg a gyerekeimet is. Hmm. De ha csak a shopping meg barinők, meg szoli, edzőterem érdekelne mi a francért akarnék egyetemre menni. Talán azért, hogy én is tudjak hozzá tenni az életünkhöz.
2018. máj. 28. 06:13
 10/11 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy biztos irígy vagy,mert te, ha akarnál tanulni, képezni magad nem tehetnétek meg, mert talán 2 fizetésből sem marad egy fagyira a hónap végén. Ha már személyeskedünk. De nem veszem fel a stílusod, vegyél be egy frontint, nehogy agyvérzést kapj. :)
2018. máj. 28. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!