Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nincs emelt szintu fakultac...

Ha nincs emelt szintu fakultaciom nem emeltezhetek?

Figyelt kérdés
A lenyeg hogy az en sulimba ezt nem engedelyezik, nem tudom miert allitolag jogilag nem tehetne ezt az iskola de nem igazan tudom. 2 tantargybol szeretnek emeltezni es az egyiket erettsegi utan akarom megcsinalni, eddig is ugy akartam hogy erettsegi utan ugye emiatt, de nem szeretnek 2 emeltre annyi penzt fizetni es meg a 2 fele magantanarra is heti tobbszori rendszereseggel. Sokan mondtak hogyha az erettsegi lapra beirom hogy mit akarok emelten mar nem kothetnek bele es mas is megcsinalta ezt. Mit csinaljak? Jogilag helyes ez az eljaras? Nyujtsak be egy kerelmet? Koszi elore is a valaszokat!

2018. máj. 29. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:
*Ugy ertettem hogy jogilag nem kothetne bele hogy mibol emeltezek
2018. máj. 29. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség,én mindkettő emeltemet úgy csináltam,hogy nem jártam faktra belőle...

Beírod a lapra és az már a te dolgod,mert a te döntésed.

2018. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az iskolának ahhoz, hogy miből jelentkezel emeltre. Írd be nyugodtan a lapra!
2018. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem engedélyezik, a fakultációnak és az emeltnek eljárásjogilag semmi köze nincs egymáshoz, az iskola hatásköre EGYÁLTALÁN NEM terjed ki arra, hogy milyen szintű érettségire jelentkezel! (Sőt, az emeleteket nem is a saját sulidban írod és nem is a saját sulidban szóbelizel belőle.)

Én nem értem, mire jó elgáncsolni az iskolának a saját diákjait, ráadásul ilyen arcátlan félretájékoztatással, aminek semmi alapja, de sok diák sajnos elhiszi:(

2018. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen jogszabály, max. a tanár javaslatot tehet, hogy nem vagy még olyan szinten, hogy emeltezz, de semmiképp nem tilthatják meg.
2018. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom szepen a valaszokat:)
2018. máj. 30. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!