Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Próbálkoznátok így tovább...

Próbálkoznátok így tovább vagy belátnátok, hogy nem megy és feladnátok?

Figyelt kérdés

18 évesen lusta voltam tanulni, így 40%.os lett az érettségim. Minden tárgy.

Most főiskolára jelentkeznék pénzügy és számvitel szakra.

Tavaly tettem egy matek emeltszintű érettségit ami nem sikerült.(februárba kezdtem a felkészülést, munka és gyerek mellett nem is számoltam másra)

Ezután elkezdtem a felkészülést szeptemberbe de középszinten csak. Sikerült számítás alapján erős 4es megvan, plusz irodalomból ami szintén erős négyes lett.(bár szóbelin sok múlik még)

De közben kiderült, hogy az irodalmat nem fogadják el az irodalmat csak a törit.

Kicsit elkeseredtem. Bevállaljak 29 évesen még jövőre egy törit és nyelvet?

Vagy hagyjam mert úgyis kinéznek majd az egyetemről?

Mérlegképes könyvelő vagyok, pénzügybe dolgozom 2 éve, most kezdem majd a tényleges könyvelést.


2018. máj. 31. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A korod miatt nem néznek ki.

De hogy ott bukod a dolgot, hogy nem vagy képes utána nézni 30 éves fejjel a felvételi követelményeknek, az tényleg elég gáz:(

A mérlegképes jó szakma, de ha szeretnél diplomát, akkor hajró!

2018. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belátnám, hogy nem megy, és hagynám a fenébe.
2018. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!