Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok ez esetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok ez esetben? Próbálkoznátok még?

Figyelt kérdés

Van egy fiú már több hónapja nagyon tetszik, nem régiben egész jól elvoltunk kb egy hónapja akkor meg is csókolt megölelt. És rá két hétre közölte velem hogy nem akar kapcsolatot de nem miattam. Alapból alig ismerjük még egymást de ahjj nagyon bele bolondultam.

Nem tudom hogy vezessem rá hogy ismerjen meg vagy adjon legalabb egy cseppnyi esélyt. Vagy hogy beszélgessünk többet és ismerjen meg jobban. Ma is jól elvoltunk. Nem vagyok egoista de nem vagyok valami csúnya lány, és belsőleg se vagyok rohadt.



2017. márc. 15. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam,hogy azok nyernek,akik a szívükre hallgatnak.Ezek szerint ő is szeret téged,s te tudasd vele a beszélgetésekkor,hogy szeretnéd segíteni,abban,hogy megoldódjon az a probléma,ami miatt nem akar kapcsolatot.Merthogy,hamár meg is csókolt,akkor az ne legyen már egy elszállt tett...szerintem :)

19/L

2017. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát meselte hogy az eddigi baratnoi mind hisztisek voltak meg semmi nem volt jo nekik. Nem hagytak kb levegot se kapni. De ha nem ad eselyt nem tudok bizonyitani hogy en nem vagyok olyan. 😔 Facen mar vissza se ir csak eloben beszelunk.
2017. márc. 15. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer kettesben talalkozzatok éd beszéld meg vele. Mondd hogy ösdzezavart te azt hitted haladtok valamerre. Azt is mondd el hogy amíg téged nem ismer addig ne ítélkezzen és ne hasonlítson össze másokkal.
2017. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat egy probat meger.

De nem hiszem hogy erdekelne a tema.

Olyan furan tud neha ram nezni az is osszezavaro.

A legjobb baratjanak meg olyanokat irkal hogy ha akarnek se lenne semmi, igaz az elott a baratja is olyanokat irkalt de na..

2017. márc. 16. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp sem erőltesd a kapcsolat témát, hanem csak szimplán legyetek el egymással, anélkül hogy ez szóba kerülne. Ez többek között azért is jó, mert megismer és rá fog jönni hogy te nem vagy olyan mint az előző lányok, akikkel rossz tapasztalata volt. Ha ez az állapot, hogy nem akar hivatalosan veled lenni, de már egyértelmű hogy szerelmes, akkor nincs mese féltékennyé kell tenni. Így rájö hogy tényleg te kellesz neki, ha meg nem, menni kell tovább.
2017. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

facen vissza sem ir?? Atya világ... :/

ez olyan tipikus gyerekes viselkedés, sztem egyikötök sem több 20nál, és SZTEM egy ilyen fiatal fiu pont attól retteg ha "rátapadnak" sz.rd le :D hidd el idegesiteni fogja, legyél boldog mosolyogj sokat és minél magabiztosabb vagy annál jobban magadra vonzod a figyelmét!! ne foglalkozz vele, ő fog keresni téged.... hidd el ;)

2017. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindannyiotoknak a segitseget.

Igen nem vagyunk tobbek 20-nal ezert irtam a tini kapcsolatok temahoz.

2017. márc. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!