Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vásárolt Érettségivel le...

Vásárolt Érettségivel le lehet bukni?

Figyelt kérdés
Interneten különböző helyeken több hirdetésben olvastam, hogy regisztrált Érettségit, eredetiben árulnak. Van aki 75.000 ft, van aki 200.000 ft-ot stb. Tényleg létezik ilyen, hogy eredeti regisztrált érettségit adnak el? Vagy hazudnak és se nem eredeti, se nem regisztrált. Van aki előleget kér. Nos mi a véleményetek? Rendőri pályához kellene, de nincs időm éveket unalmasan elcseszni. A rendőrségen szigorúan ellenőrzik.

2018. máj. 31. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
persze hogy hazudnak.. hamisítvány XD
2018. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kedves első: Szerinted poénból írtam ki? Komolyan kérdeztem, a kérdés nem hülyeség.


Második: Ha kamu, akkor hol lehet hivatalosan hozzá jutni úgy, hogy nem koptatom 3-4 éven keresztül a padot? Valami kapcsolat van nem? Milyen iskolát érdemes keresni, ahol sejhető hogy érettségivel kereskednek?

2018. máj. 31. 22:03
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Annyi biztos, hogy a rendőri pályához az eszed már megvan...
2018. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Normális választ!
2018. máj. 31. 22:26
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Normális kérdést!
2018. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Hogyne. 75.000-ért papírt kapsz, 200 rugóért a rendszerbe is felvisznek, félmillióért pedig tetszőlegesen választott középiskola tablójára is felraknak utólag, hogy biztos ne bukjál le, sőt, az osztálytalálkozókra is meghívnak. Áfás számlát milyen névre kérsz?

Halál komolyan felmerül benned ilyen kérdés? Igen, lebukhatsz, (és légy erős: le fogsz bukni) és igen komoly büntetőjogi felelősség elé nézel. Rendőrként pláne.

2018. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Még azzal is jobban jársz, ha bemész az önkormányzathoz pótérettségire a rendes után fél vagy egy évvel és lefizetsz valakit, aki kicsit hasonlít rád pofára, hogy tegye le helyetted.


Ha nem a saját iskoládban csinálod és az igazolványképed hasonlít a másik emberre, aki helyetted megy, akkor sima.


Máshogy esélytelen, hogy a saját nevedre regisztrált érettségit szerezz.

2018. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
van aki eloleget ker aztan szeva, amugy meg, jo esetben, kapsz egy jol kinezo hamisitvanyt a regisztracio meg csak mese melle... en is erdelkodtem csak nekem diploma kene
2018. jún. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért akarod 3-4 évig koptatni a padot? Ha megvan 12. osztályig a bizonyítványod, bármiből érettségizhetsz tavaszi vagy őszi érettségi időszakban, de ha nincs, az esti sulik is csak 1-2 évesek általában.
2018. jún. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azért mert tavaly buktam, idén is bukok matekból meg németből.
2018. jún. 1. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!