Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki tud nekem abban segíten...

Valaki tud nekem abban segíteni, hogy Gödöllőn ill. Pesten mennyi az állatorvosi szakon az egyetem egy évre?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok és Pesten vagy Gödöllön szeretnék az állatorvosi szakon tanulni, de sehol nem találom mennyi egy évre az egyetemi oktatás ára.

2018. jún. 6. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gödöllőn nincs is állatorvosi. Budapesten az Állatorvostudományi Egyetemen pedig 1.150.000 Ft/ félév és 11 féléves a képzés.
2018. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig van gödöllőn állatorvosi. Vagy már megszűnt? :)
2018. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van Gödöllőn, csak nem tudom ott mennyi:) Ma mondta a szaktanárom, hogy az unokatestvére lánya ott másodéves állatorvosi szakon. Ott is annyi?
2018. jún. 6. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs. Állatorvosira járok és 1000%, hogy ez az egy egyetem van ahol állatrovosnak lehet tanulni. Valószínűleg azért keverik a dolgot mert 2 évvel ezelőttig nem Álltorvostudományi Egyetem volt hanem a Szent István Egyetem Állatorvostudomanyi kara. A SZIE "központja" pedig Gödöllő.
2018. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De maga az intézmény mindíg is Budapesten volt
2018. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! :)
2018. jún. 6. 17:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ösztöndíjak hogy vannak?
2018. jún. 6. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van szociális ösztöndíj amit meg lehet pályázni. A tanulmányi pedig 10ezer körül van havonta de ez teljesítményfüggő.
2018. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!