Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok olyan szakokat ajánlani...

Tudtok olyan szakokat ajánlani, amelyeket főállás mellett el lehet végezni állami ösztöndíjas képzésen?

Figyelt kérdés
Akár levelező vagy nappali képzés is szóba jöhet, ahol meg lehet oldani, hogy kevesebbet kell bejárni illetve délutánra is tudsz órát felvenni. Humán területek érdekelnének, amit joggal lehet jól párosítani illetve ahol történelem, német emelt szintű érettségit elfogadnak az általános érettségi tárgyak mellett.

2018. jún. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Főállás alatt teljes állást értesz? Nappalin képtelenség, hacsak nem fér bele az, hogy több félévet is csússz.
2018. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, teljes állásra gondoltam. 12 félév az államilag támogatott képzési idő, ha jól tudom, szeretném kihasználni ezt a lehetőséget.
2018. jún. 7. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát jogi diplomád van már?
2018. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen
2018. jún. 8. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
NKE Államtudományi levelezőn talán, nyelvszakok.
2018. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nyelvi szak kifejezetten érdekelne, mivel tudnám hasznosítani a szakfordításnál, bár nem tudom, hogyan lehet kivitelezni államilag támogatott képzésen munka mellett? Van valakinek tapasztalata esetleg?
2018. jún. 9. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!