Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érsebésznek vagy közgazdásznak...

Érsebésznek vagy közgazdásznak menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Szeptember 2.-án születtem, így évvesztes vagyok.

Jövőre érettségizek.

Ez a 2 szakma ami érdekel.

Melyiknek menjek továbbtanulni?

Mind a kettő nagyon érdekel.

Inkább közgázra mennék ,mert az jobban keres.

De szeretnék műteni.

Mennyi egy érsebész keresete?

Csak bejárós lennék.

Kocsival a Debreceni Orvostudományi Egyetemen.

Vagy a Debreceni Gazdaságtudományi Egyetemen.



2018. jún. 8. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hagyjuk..
2018. jún. 10. 16:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Tul sok van ebből. Nem keresett. Manapság nem igazan kell sehová közgazdász. A vezetőségbe olyanok vannak akik jogi káron voltak. Nagyobb cégéknél ezt tapasztaltam. Ha meg már vannak ott gazdasági osztályon emberek nem fognak újakat felvenni mert felesleges penzkidobas nekik. Inkább mérnököket vesznek.
2018. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak a pénzért akar orvos lenni az olyan orvos is lesz, ha sikerül egyáltalán elvégeznie az egyetemet...
2018. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem a gazdasági informatika az ami neked való lenne. Nagyon sokat lehet vele keresni és nagy az igény is rá. Ha a statisztikákat megnézed a top 5 szakmába benne van. Csak informatika is kell hozzá. De még így is lényegesen könnyebb megcsinálni mint egy orvosi egyetemet.
2018. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!