Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemet/főiskolát...

Melyik egyetemet/főiskolát választanátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Dunaújvárosi Egyetem

Pannon Egyetem

Tomori Pál Főiskola

Gazdasági szakokról van szó


2018. jún. 9. 16:45
 1/7 A kérdező kommentje:
pici indoklást is légyszíves hogy miért
2018. jún. 9. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Pannan Egyetem, egyik ismerősöm oda járt, azt mondta örült, hogy azt választotta.
2018. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pannon


Egyfelől itt tanulok amúgy is (veszprémi vagyok szóval adta magát), Tomoriról jót még nem hallottam, a Dunaújvárosit nem ismerem.

2018. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Valami más esetleg? Aminek van egy pici jó híre legalább?
2018. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a gond pl a Pannonnal ? a tanári rangsoruk a 4. nem hinném hogy panaszra lehetne okuk
2018. jún. 9. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a BCE, BGE, BME meg az elte számít jó egyetemnek, mindent mást leszólnak, nem kell vele törődni. Én szeretek ide jár, mestert végzem már. Jó a színvonal, nincs gond az egyetem hírével, nincs olyan ok ami miatt le akarnálak beszélni a Pannonról.
2018. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha ezek közül kell választani, akkor a Pannont választanám, mivel szeretem Veszprémet, és itt legalább Veres Zoltánt ismerem – nem volt anno rossz tanár.


A Dunaújvárosival az a gond, hogy még csak gazdasági tanszéke sincs (a honlapon felsorolva), valószínűleg ez egy teljesen új képzés.


Azt vedd számításba, hogy óriási a közgazdász túlképzés, ezért tényleg nem mindegy, hogy hol végzel. Nem csak ez számít, de ez is. Azért mondják sokan a Corvinust, BGF-et, Pécset, mert ezek ismertek – ez nem azt jelenti, hogy máshol ne lehetne megtanulni a szakmát, csak azt, hogy esetleg a munkahelyek, HR-esek is az ismertebbeket részesítik előnyben. Ezt azonban simán lehet ellensúlyozni (és kell is) azzal, hogy már az Egyetem első évétől (!!) kezdve elmész mellette gyakornokként dolgozni szakmai helyre (azaz nem pizzafutárnak, vagy nyomdába csomagolni – hanem például marketing asszisztensnek); kimész egy évre küldöldi ösztöndíjra; és csinálsz kiegészítő képzéseket például Google AdWords certifikációt.


Nyugodj meg, a Corvinusra is járnak hülyék, kiábrándítóak a tapasztalatok.

2018. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!