Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 32 eves korotokba, ha meg...

32 eves korotokba, ha meg valamit tanulnatok, milyen szakmat, kurzust vagy egyetemet valasztanatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én jogot tanulnék, ha lenne időm. Meg vagyok elégedve a jelenlegi diplomámmal és munkámmal, de ha lenne időm, és tanulni akarnék, biztos azt választanám. :)


Vagy egy idegen nyelvet.

2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Én most vagyok 30, és most csinálok MA-t az egyik BA-mből.

Amúgy hosszútávon a PhD-ra hajtok.

Ha pedig a szívem után mennék, akkor a masszőrködést tanulnám ki, meg a természetgyógyászatot.

2011. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegen nyelveket.
2011. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 habibi ***** válasza:
idegen nyelveket tanulnék, művészetet tanulnék, ékszerésznek is, divattervezőnek,építésznek, viselkedés kutatónak, professzornak, gyógyszer kutatónak (vagy hogyan nevezik)
2011. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
MA-t a BA-mbol? Mit jelentenek ezek?
2011. szept. 26. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

BA-diploma: alapdiploma

MA-diploma: mesterdiploma


A (z általában) 3 éves alapképzésre épül egy (általában) 2 éves mesterképzés.

2011. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kornyezetvedelem :) en ugyan 44 eves vagyok, de orulok, hogy ezt valasztottam. Nagyon sok lehetoseget ad, nem csak munkaban, hanem lehetosegekben is. Kulfoldon, pl. energy auditing felfuto szakma, de ott van pl. a Kornyezetvedelmi Hatastanulmany(?), angolul Environmental Impact Assessment. Ad betekintest GIS teruletere, ami szinten keresett szakma. Ez adhat ugrodeszkat tovabbi tanulasra, aki akar :)
2011. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
U
2012. okt. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!