Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Magyarbòl és németből max pontos szòbeliket kéne elérnem ,hogy meg legyen a pontom. Mennyire nehéz középszinten max pontos szòbeliket csinálni?Akinek esetleg sikerült ,tudna tanácsot adni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jún. 9. 18:03
 1/1 Todboy ***** válasza:

Németből három pontot vesztettem, pusztán amiatt mert erősködtem - persze német nyelven -, hogy a településem nagyváros, miközben nyilvánvaló volt, hogy nem az. Nem szabad kötekedni, ez a tanulság. Rajtam kívül nagyon sokan megkapták a max pontot.


Informatikából maxos szóbelim lett, nem igazán tudtam a tételt (értsd, pár kijelentésem pontatlan volt), de magabiztosan mondtam, és nem akadtam meg akkor sem, mikor tisztában voltam azzal, hogy az utolsó pár kérdésre valószínüleg rosszul feleltem. Utólag derült ki, hogy egyre tényleg mást mondtam mint amit kérdeztek (nem konkrétan a kérdésre válaszoltam, csak azzal kapcsolatban), de nem esett le senkinek.


Légy folyamatos, még, ha nem vagy teljesen biztos benne akkor is. Próbálj meg nem lefagyni, légy barátságos, ne a lapot bámuld, tarts szemkontaktust és lehetőleg néha pillants rá okos tekintettel a többi benn ülő tanárra, biztosra is.

2018. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!